Hakkımızda

Sevgi prensibimiz, düzen temelimiz, ilerleme amacımızdır...

Hakkımızda

Sektördeki yenilikleri, gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip ederek güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olduk.

Büyük projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi, güvenilir birçok projeye imza atmıştır.

2000 yılında inşaat, 2013 yılında gayrimenkul sektöründe hizmet vermeye başlayıp, Kocaeli, Çayırova, Gebze bölgesinde konut, ticari ve sanayi alanında bir çok başarılı projelere imza attık.

2015 yılında Edremit körfezinde Balıkesir, Çanakkale ve İzmir illerinin Ayvacık, Edremit , Burhaniye, Ayvalık, Gömeç ilçelerinde villa, konut, ticari imarlı arsa parselasyon işlemleri yapıp hem yurt içi hem de yurt dışından bir çok yatırımcıları bölgeye çekerek hem yatırımcıların hem bölge insanımızın güvenini kazanarak sağlam adımlarla hedeflerimize doğru ilerlemekteyiz.

Biz yatırımcılarımızı bir araya getirerek katma değeri artırıcı projelerle, en küçük birikimle dahi ulaşılması zor olan fikirleri eyleme dönüştürmeyi başardık.

 

Sık Sorulan Sorular

Tümünü Listele
Tarla arsa arazi farkı, tanımlardan da anlaşıldığı üzere her arsa bir arazi iken; Ancak her arazi arsa olmuyor.
Bilindiği üzere emlak vergisini, binanın maliki, varsa intifa hakkı sahibi, her ikisi de yoksa binaya malik gibi tasarruf edenler ödüyor. Bir binaya paylı mülkiyet halinde malik olanlar, hisseleri oranında mükellef oluyor.
İfrazın kelime anlamı, bir arazinin bölünmesi, parsellere ayrılmasıdır. Tapuda tek parsel olarak kayıtlı bulunan bir gayrimenkulün parsellere bölünerek, her parselin tapu kütüğünde ayrı bir sayfaya tescil edilmesi işlemine ifraz adı verilir.
İmar durumu, imar parselinin kullanım şeklini ve yapılması istenen yapının özelliklerini belirten belgeye verilen isimdir.
Yatırım amaçlı olarak ya da ev yapmak için bir arsa satın alacağınızı düşünelim. İlk yapmanız gereken şey bu arsanın imar durumunu kontrol etmek olmalıdır. İmar durumu, arsanız üzerindeki yapılaşma durumunu gösteren resmi belgenin adıdır.