Hizmetler

Marmara Bölgesi, Kocaeli, İstanbul, Balıkesir, İzmir Ve Çanakkale Bölgelerinde

Birikiminiz ne kadar olursa olsun, networkümüze dahil olarak sizler de birikiminizin ne kadar büyük olduğunun farkına varacaksınız.

İrili ufaklı bir çok birikimi ortak paydada birleştiriyoruz. Dolayısı ile büyük projelerdeki katma değeri sizler de hissedeceksiniz.


Gayrimenkul Araştırma - Geliştirme

Geliştirilecek arsa temini sonrası yapılandırılacak projenin yapım sürecinden ve satışına kadar tüm basamaklardaki danışmanlık hizmetlerini kapsar.

Sanayi Ve Ticaret Taahhüt Hizmetleri

Planladığınız depo, antrepo, fabrika veya özel ticari alanlarınız için baştan sona danışmanlıkla beraber tüm yükünü bize bırakabilirsiniz. Tecrübemizle içiniz rahat olsun.

Gayrimenkul Hukuki Ve Danışmanlık Hizmeti

Yasal haklarınız için doğru yönlendirmenin önemini anlıyoruz ve sizlerle yakın iş birliği yapıyoruz.

Profesyonel Kira Takip Hizmeti

Mevcut işlerinizin yoğunluğu sebebiyle ve daha profesyonel bir yaklaşımla menkullerle ilgilenmek ve sizlerin kendi işlerine daha rahat bir şekilde adapte olması için biz buradayız.

Satılık - Kiralık Ticari Ve Sanayi Alanları

Genellikle Marmara Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de size uygun Satılık - Kiralık Ticari ve Sanayi alanları sağlayabiliyoruz. Sizi bir kere dinlememiz yeterli.

Sık Sorulan Sorular

Tümünü Listele
Tarla arsa arazi farkı, tanımlardan da anlaşıldığı üzere her arsa bir arazi iken; Ancak her arazi arsa olmuyor.
Bilindiği üzere emlak vergisini, binanın maliki, varsa intifa hakkı sahibi, her ikisi de yoksa binaya malik gibi tasarruf edenler ödüyor. Bir binaya paylı mülkiyet halinde malik olanlar, hisseleri oranında mükellef oluyor.
İfrazın kelime anlamı, bir arazinin bölünmesi, parsellere ayrılmasıdır. Tapuda tek parsel olarak kayıtlı bulunan bir gayrimenkulün parsellere bölünerek, her parselin tapu kütüğünde ayrı bir sayfaya tescil edilmesi işlemine ifraz adı verilir.
İmar durumu, imar parselinin kullanım şeklini ve yapılması istenen yapının özelliklerini belirten belgeye verilen isimdir.
Yatırım amaçlı olarak ya da ev yapmak için bir arsa satın alacağınızı düşünelim. İlk yapmanız gereken şey bu arsanın imar durumunu kontrol etmek olmalıdır. İmar durumu, arsanız üzerindeki yapılaşma durumunu gösteren resmi belgenin adıdır.