Projeler

GÖMEÇPORT

GÖMEÇPORT

GÖMEÇPORT
8.500 m2 tarla vasfındaki arazimizi 3194 sayılı imar kanunun 18. Maddesinde belirtilen çerçevede 6.142 m2 20-40 2 kat villa imarlı olarak 17 parsele bölerek yatırımcılarımıza satışını gerçekleştirdik.
Pelit Life

Pelit Life

Pelit Life
Çoğunlukla şehrin karmaşasından bunalarak daha sakin bir yaşam sürmek isteyenlerin tercih edeceği, eşsiz mimarisi ile pek çok kişinin yaşamak isteyeceği konutlarımız geliyor...
PELİTKÖY SAHİL

PELİTKÖY SAHİL

PELİTKÖY SAHİL
Balıkesir Burhaniye Pelitköy’ de kaz dağlarına nazır 23 adet imarlı arsamızın satışını gerçekleştirdik.
İNTALAND

İNTALAND

İNTALAND
Edremit körfezinde gömeç ilçesi karaağaç mevkiinde sanatçı Kayahan’ın yaptırdığı tatil sitesi içerisinde 5070m2 imarlı arazimizi yatırımcılarımıza sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz
GÖMEÇ1 (KIZKO)

GÖMEÇ1 (KIZKO)

GÖMEÇ1 (KIZKO)
Balıkesir Ayvalık Cunda adasına komşu gömeç ilçesinde Kizko tatil sitesinin karşısında olan arazimizi 33 dönüm olarak plan uygulaması yapıp 25 adet villa imarlı parseller çıkarıp yurtdışı ve yurtiçi yatırımcılarımıza satışını gerçekleştirdik.
GÖMEÇ3

GÖMEÇ3

GÖMEÇ3
Balıkesir gömeç ilçesinde sahil yolunda bulunan arazimizi plan uygulamalarını yapıp 15/30 2 kat villa imarlı olarak yatırımcılarımıza satışını gerçekleştirdik.
PELİTKÖY1

PELİTKÖY1

PELİTKÖY1
Balıkesir Burhaniye Pelitköy’de  Edremit körfezinde (Ege Köyün’de) 12 adet villa imarlı parselimizi yatırımcılarımıza kazandırdık.
PELİTKÖY2

PELİTKÖY2

PELİTKÖY2
Balıkesir Burhaniye Pelitköy’de Edremit körfezinde (Ege köyünde) 69 adet villa imarlı parselimizi yatırımcılarımıza kazandırdık.
PELİTKÖY 3

PELİTKÖY 3

PELİTKÖY 3
Balıkesir Burhaniye pelitköy de 68 dönüm arazimizi 138 adet parseli yatırımcılarımıza sunmak için çalışmalarımızı son hızla devam ediyor.(satışı eylül 2021 de başlayacak
Şarköy

Şarköy

Şarköy
Balıkesir Burhaniye Şarköy mahallesinde ‘ki arazimizi Taş Ev Projelerini gerçekleştirmek için 6 arkadaş grubuna satışını gerçekleştirdik.

Sık Sorulan Sorular

Tümünü Listele
Tarla arsa arazi farkı, tanımlardan da anlaşıldığı üzere her arsa bir arazi iken; Ancak her arazi arsa olmuyor.
Bilindiği üzere emlak vergisini, binanın maliki, varsa intifa hakkı sahibi, her ikisi de yoksa binaya malik gibi tasarruf edenler ödüyor. Bir binaya paylı mülkiyet halinde malik olanlar, hisseleri oranında mükellef oluyor.
İfrazın kelime anlamı, bir arazinin bölünmesi, parsellere ayrılmasıdır. Tapuda tek parsel olarak kayıtlı bulunan bir gayrimenkulün parsellere bölünerek, her parselin tapu kütüğünde ayrı bir sayfaya tescil edilmesi işlemine ifraz adı verilir.
İmar durumu, imar parselinin kullanım şeklini ve yapılması istenen yapının özelliklerini belirten belgeye verilen isimdir.
Yatırım amaçlı olarak ya da ev yapmak için bir arsa satın alacağınızı düşünelim. İlk yapmanız gereken şey bu arsanın imar durumunu kontrol etmek olmalıdır. İmar durumu, arsanız üzerindeki yapılaşma durumunu gösteren resmi belgenin adıdır.