GÖMEÇPORT

Büyük ilgi gören Gömeç Port' ta
`2018

8.500 m2 tarla vasfındaki arazimizi 3194 sayılı imar kanunun 18. Maddesinde belirtilen çerçevede 6.142 m2 20-40 2 kat villa imarlı olarak 17 parsele bölerek yatırımcılarımıza satışını gerçekleştirdik.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin projeleri arasında yer alan Gömeç Sahil Projesi, geçen yıllarda Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen MIPIM Fuarı’nda görücüye çıkartılmıştı ve büyük ilgi görmüştü.

Gömeç Sahil Projesi’nin Edremit Körfezi’nde de duyulması, yatırımcıları bu bölgeye çekmeye yetti.

 

Projeyle birlikte, inşaat sektöründe ciddi bir hareketlilik yaşanıyor. Gömeç Belediye Başkanı Kazım Arslan, “Projemizin imar altyapı çalışmaları tamamlandı, hukuki olarak da Büyükşehir Belediyemiz tarafından tüm çalışmalar yapıldı” dedi.

Arslan, 2019’da yatırımcıları için ihale çalışmalarının yapılıp ülke ve bölgenin büyük bir projeye kavuşacağını müjdelemişti.

Büyükşehir olduktan sonra ilçemiz büyük bir ivme kazandı. Biz de bu doğrultuda elimizden geldiği kadar, hep birlikte Gömeç’te daha güzel günler göreceğiz diyoruz. Gömeç Port Projesi’yle ilçemiz ülkemiz de ve dünyada yükselen bir değer haline geliyor”.

 

Denize 50m Mesafede
Ayvalık(Cunda Adası) 15Dk Mesafede
Havalimanına 5Dk
Gömeç Port Projesinin Karşısı

   

   

  ÖNCEKİ PROJE

  Pelit Life

  Sık Sorulan Sorular

  Tümünü Listele
  Tarla arsa arazi farkı, tanımlardan da anlaşıldığı üzere her arsa bir arazi iken; Ancak her arazi arsa olmuyor.
  Bilindiği üzere emlak vergisini, binanın maliki, varsa intifa hakkı sahibi, her ikisi de yoksa binaya malik gibi tasarruf edenler ödüyor. Bir binaya paylı mülkiyet halinde malik olanlar, hisseleri oranında mükellef oluyor.
  İfrazın kelime anlamı, bir arazinin bölünmesi, parsellere ayrılmasıdır. Tapuda tek parsel olarak kayıtlı bulunan bir gayrimenkulün parsellere bölünerek, her parselin tapu kütüğünde ayrı bir sayfaya tescil edilmesi işlemine ifraz adı verilir.
  İmar durumu, imar parselinin kullanım şeklini ve yapılması istenen yapının özelliklerini belirten belgeye verilen isimdir.
  Yatırım amaçlı olarak ya da ev yapmak için bir arsa satın alacağınızı düşünelim. İlk yapmanız gereken şey bu arsanın imar durumunu kontrol etmek olmalıdır. İmar durumu, arsanız üzerindeki yapılaşma durumunu gösteren resmi belgenin adıdır.