PROFESYONEL KİRA TAKİP HİZMETİ

Mevcut işlerinizin yoğunluğu sebebiyle ve daha profesyonel bir yaklaşımla menkullerle ilgilenmek ve sizlerin kendi işlerine daha rahat bir şekilde adapte olması için biz buradayız.
TEKLİF İSTEYİN

Gaziler Mah. Issıkgöl Cd. 138/19 (Gökçe Vizyon Plaza ) Gebze

Phone
Mail
Twitter

+90 262 721 18 41
info@parlakglobalgroup.com
@parlakglobalgroup

Sık Sorulan Sorular

Tümünü Listele
Tarla arsa arazi farkı, tanımlardan da anlaşıldığı üzere her arsa bir arazi iken; Ancak her arazi arsa olmuyor.
Bilindiği üzere emlak vergisini, binanın maliki, varsa intifa hakkı sahibi, her ikisi de yoksa binaya malik gibi tasarruf edenler ödüyor. Bir binaya paylı mülkiyet halinde malik olanlar, hisseleri oranında mükellef oluyor.
İfrazın kelime anlamı, bir arazinin bölünmesi, parsellere ayrılmasıdır. Tapuda tek parsel olarak kayıtlı bulunan bir gayrimenkulün parsellere bölünerek, her parselin tapu kütüğünde ayrı bir sayfaya tescil edilmesi işlemine ifraz adı verilir.
İmar durumu, imar parselinin kullanım şeklini ve yapılması istenen yapının özelliklerini belirten belgeye verilen isimdir.
Yatırım amaçlı olarak ya da ev yapmak için bir arsa satın alacağınızı düşünelim. İlk yapmanız gereken şey bu arsanın imar durumunu kontrol etmek olmalıdır. İmar durumu, arsanız üzerindeki yapılaşma durumunu gösteren resmi belgenin adıdır.